Fórum

  • Dátum: 18.05.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Re:nudimsa:D

    No tak ked sa dozvies co sme vyhrali a dojdes, tak sa uz nudit nebudes :D

    Odpovedať

  • Dátum: 11.04.2009 Vložil: filip

    Titulok: zapas

    mam hrat so skladanom kamilom a on neni ani v profiloch ako sa mu mam ozvat?hra on vobec?

    Odpovedať

  • Dátum: 12.04.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Re:zapas

    Uz som ho tam doplnil, neviem ci bude hrat, v prvom kole bude urcite vela skrecov, lebo nie vsetci co uz nechcu hrat mi to oznamili. Aspon budeme stupat v rebricku, ze?

    Odpovedať

  • Dátum: 11.04.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Rebríček

    No už je nažrebované tak od zajtra môžete mastiť hošánci...
    Nezabudnite do konca mesiaca uhradiť štartovné, inak budete vyradení, rovnako aj keď neodohráte za semester ani jeden zápas. Prajem veľa športových úspechov.

    Odpovedať

  • Dátum: 05.04.2009 Vložil: Filip

    Titulok: murray

    jaj tak som sa sekol je to viktor troicki

    Odpovedať

  • Dátum: 09.03.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Play-off

    Viem zapas sa nedohral za stavu 9:6, ale ak si si vsimol nemal som uz kde do riadku dopisat, skreč Lutillllla. Alebo som mal kvoli vam zvacsit celu tabulku, aby bolo vidiet, ze ste skrecovali?
    Co sa tyka poctu zapasov, dohodli sme sa uz pred play-off ze sa hra na 2 vitazne, preco si sa neozval aj za stavu 1:0 na zapasy pre vas, ze preco sa nehra na 3 vitazne?
    A to ze je hala do polovice aprila mas odkial, ja viem ze 1. aprila ide dole, ale ak to chces na rok organizovat ty, rad ti prenecham miesto, davno hladam cloveka co mi s tym pomoze, lebo uz akosi nestiham, dik....

    Odpovedať

  • Dátum: 10.03.2009 Vložil: Tono

    Titulok: Re:Play-off

    Kašlite na to,najlepší sú aj tak Španieli!!!!!

    Odpovedať

  • Dátum: 10.03.2009 Vložil: Filip

    Titulok: Re:Play-off

    nechapem o co ti ide polco

    Odpovedať

  • Dátum: 07.03.2009 Vložil: duri

    Titulok: play off - tri víťazné zápasy

    Hala je do polovice apríla, verím že keby sme si individálne dohadovali zápasy na semifinále a potom na finále a o 3. miesto stihli by sme to odohrat. Vyhovorit sa na obsadenost a zmenit to na dva víťazné zápasy bolo podľa mna predčasné..

    Odpovedať

  • Dátum: 07.03.2009 Vložil: Duri

    Titulok: semifinale lutilllla squadra

    Sevas pokiaľ viem tak zapas sa nedohral tak neviem preco si napísal výsledok 10:6...

    Odpovedať

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode