Fórum

  • Dátum: 01.07.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Turnaje

    Nesúhlasím s tým že turnaj je pre vyššie postavených hráčov. Ak máš dobrý žreb môžeš získať hneď 3 body aj za prehru, to je toľko čo nazbiera hráč 50 a nižšie za 3 víťazstvá v rebríčku, podľa mňa sa to oplatí ak sa bavíme o bodoch.
    Druhá vec, na turnaji sa ukáže či je rebríček postavený spravodlivo a či nižie nasadený skutočne prehrajú s vyššie nasadenými, ak to tak je tak tak potom načo ešte nejaké zápasy navyše, však v rebríčku ide o to aby konečné poradie zodpovedalo reálnemu stavu.
    No a ak ide o to zahrať si nejaké zápasy so seberovnými môžeš hrať aj mimo rebríčka, prípadne je tu Davis Cup, ktorý nikto nehrá, a z toho usudzujem, že zápasov je dostatočne veľa. A ak nie je treba prísť na turnaj :)

    Odpovedať

  • Dátum: 30.06.2009 Vložil: Tony

    Titulok: Semester

    Rado máš pravdu. Najiššie postavení hráči v rebríčku sa sa nezúčastňujú z dovodu aký si uviedol. Preto turnaje nie sú pre nich kákadlom, a radššej hrajú rebríček. Turnaje by mali byť pre tých najlepších a ostatní jeden semester navyše, alebo nechať turnaje tak ako sú a nad rámec rebríčka od 1. júla podla postavenia vrebríčku tí ktorí chcú hrať, môžu vyzvať hrať ktoréhokoľvek vyššie postaveného hrača, kde by sa body započítavali do rebríčka ale úspešnosť nie podobne ako pri turnaji, nie skreče, len odohraté zápasy. Tí čo chcú hrať môžu získať, tí čo nechcú nič nestratia. Počet max. odohratých zápasov by bol stanovený.

    Odpovedať

  • Dátum: 29.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Semester

    Anketa sa týka zmien pre budúcu sezónu, táto sezóna ostane nezmenená.

    Odpovedať

  • Dátum: 29.06.2009 Vložil: Peter

    Titulok: semester navyše

    tiez si myslim ze je to nastavene dobre, podla mna netreba pridavat semester.

    Odpovedať

  • Dátum: 29.06.2009 Vložil: Pistik

    Titulok: Semester navyše

    Robit zmeny pocas rozbehnutej sezony nie je dobre riesenie. Podla mna je to nastavene tak akurat.

    PS: Som zvedavy kolky skutocne odohraju zapasy davis cupu.

    Odpovedať

  • Dátum: 29.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Letný semester

    Je to jedna z možností, ja som zase uvažoval o nejakom bonusovom kole, kam by sa prihlásili len tí čo chcú hrať.
    Mne osobne to vyhovuje tak ako to je. Tony mám také skúsenosti, že tí čo chcú zápasy navyše, sa nedostavia ani na turnaj, z dôvodu, že tam hneď prehrajú, tak potom o čo ide...

    Odpovedať

  • Dátum: 29.06.2009 Vložil: Tony

    Titulok: Semester navyše

    Kto je proti semestru navyše cez prázdniny, tak nech sa na ten jeden semester, ktorý mu nevyhovuje, dočasne vyradí. Veď tým nič nestratí a ostatní ktorí chcú hrať nech hrajú.

    Odpovedať

  • Dátum: 23.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Wimbledon

    Vsetky grandslamove turnaje, myslim okrem US Open, sa hraju rozhodujuci set bez tajbrejku, cize musi byt normalne o 2 gemy rozdiel. Je to tak uz hodne dlho.

    Odpovedať

  • Dátum: 22.06.2009 Vložil: Wimbledon

    Titulok: Beck

    preco sa beck hral 5 set na 10 gemov su nejake nove pravidla

    Odpovedať

  • Dátum: 17.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: rebríček

    Rebríčky kategórie ženy, žiaci a deti budem priebežne upravovať v nedeľu, prípadne podľa časových možností, keďže ich úprava oproti mužskému rebríčku je zdĺhavejšia. Ďakujem za pochopenie.

    Odpovedať

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Vytvorte si web zdarma!Webnode