Fórum

  • Dátum: 26.01.2010 Vložil: LUPO

    Titulok: logo

    ...Rado stare logo je stare logo...to ktore bolo namalovane na starej budove... zosobnovať pekne tenisove logo neslobodno :))) patrilo a patri tenistom v ZH, asi by bolo fajn udrzat tradiciu... doplnit vhodne Green Park a je to oki...hm? Nie je to staromodnost, ale treba ctit aj legendy ZH tenisu... :)
    Je to iba podnet, nie kritika... :) tesim sa na rebrícek.... :)

    Odpovedať

  • Dátum: 10.01.2010 Vložil: Franco

    Titulok: Liga

    Ďakujem za upozornenie, ale rozpis je tak urobený bez ohľadu na to, o aké družstvo sa jedná. Ak máš lepší tak sem s ním. Vy ste zase napríklad hrali 5x o 12.00 a my len raz, tiež by som chcel hrávať na obed vybúvaný.
    A na budúcu sezónu sa to už určite nebude opakovať, tomu ver.
    P.S. Keby si si vždy všetko tak podrobne všimol (narážam na pravidlá) tak by to bolo super.

    Odpovedať

  • Dátum: 11.01.2010 Vložil: J.č.

    Titulok: Re:Liga

    mne určite nejde o vybuvanost,ale o teplo. Určite je o 9. chladnejšie,než o 12. ...
    Teraz ma mrzi,že som sem vobec niečo napisal.

    Odpovedať

  • Dátum: 12.01.2010 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Liga

    Pozri, keby som mal každému vyhovieť tak ten rozpis nedám dokopy nikdy (mimochodom zrátaj si koľkokrát hrali o 9.00 napr. Španieli).
    A čo sa týka zimy v hale, to treba adresovať niekam inam, alebo spraviť taký rozpis, aby sa hralo v teplejších hodinách dňa, ale to už bude starosť niekoho iného, veď napokon môžeš to robiť aj ty a urobiť si iný rozpis.
    P.S. Kniha návštev je na to, aby sa sem písali príspevky takže ťa nemá čo mrzieť, ale najjednoduchšie je kritizovať a nič nespraviť preto, aby veci fungovali lepšie.

    Odpovedať

  • Dátum: 10.01.2010 Vložil: J.č.

    Titulok: Pripomienka

    ...chcel by som len upozornit,že Kremnička odohrava v tejto sezone priliš vela zapasov o 9 00 hod , preto verim že sa to nebude opakovat aj v buducej sezone. Dakujem

    Odpovedať

  • Dátum: 26.10.2009 Vložil: tony

    Titulok: tenisovy klub

    Ma clenstvo vplyv na doteraz organizovany rebricek ?

    Odpovedať

  • Dátum: 26.10.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Re:tenisovy klub

    Asi dobre nerozumiem otázke. Rebríček je môj osobný projekt a môže sa ho zúčastniť každý bez ohľadu na to či je členom klubu alebo nie. Ak si mal na mysli ceny kurtov v prípade členstva, na to ti odpovedať neviem, zrejme sa to bude v stredu prejenávať.

    Odpovedať

  • Dátum: 22.09.2009 Vložil: Tenis

    Titulok: vysledky

    Mohli by sa tu zverejniť výsledky turnajova a Masters cupu ako to bolo na predchadzajúcej web stranke

    Odpovedať

  • Dátum: 22.09.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Re:vysledky

    No oni tu stále sú. Všetky veci minulé sú uschovávané v položke archív.

    Odpovedať

  • Dátum: 17.08.2009 Vložil: baranova

    Titulok: ...

    zavolajte mi prosim co najskor

    Odpovedať

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode