Fórum

  • Dátum: 12.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Turnaj v Ladomeri

    Z dôvodu, že vlastne okrem Pipasa nikto nereagoval na zmenu termínu turnaja, ponechávam pôvodný termín, t.j. v sobotu 4.júla o 8.30.

    Odpovedať

  • Dátum: 07.06.2009 Vložil: Nárožný

    Titulok: Kauza Hromádková

    Neviem sa dotelefonovať Hromádkovej. Mám s ňou hrať a jej mobil je stále vypnutý? Poslal som jej SMS- možno sa ozve...

    Odpovedať

  • Dátum: 05.06.2009 Vložil: Rypák

    Titulok: Pravidlá

    V tomto semestri je opäť zaradená Hromádková hoci predošlý semester neodohrala ani jedno stretnutie a tak podla pravidiel bodovania pod písmenom f.) by mala byť vyradená z rebríčka. Alebo sa mýlim?

    Odpovedať

  • Dátum: 06.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Pravidlá

    Nemylis, som rad, ze citate pravidla. Zaujimave ze sa nikto neozval ked po 1. semestri neodohral ani jeden zapas Lepen a je tu opat. Lepen mi volal ze neodohra ani jeden zapas ale buduci ze uz nastupi, tak som ho nevyradil. Podobne to bolo aj v "kauze" Hromadkova, povedala ze buduci semester uz odohra. Upozornil som ju, ze ak sa tak nestane bude uz vylucena, pretoze tych skrecov je uz prilis.
    Pravidlo sa vztahuje hlavne na tych ktori nejavia zaujem o rebricek, ale suhlasim, ze dotycna je uz na ciernej listine...

    Odpovedať

  • Dátum: 01.06.2009 Vložil: Franco

    Titulok: turnaj v Ladomeri

    Dávam do diskusie návrh, že turnaj v Ladomeri by bol ešte v júni, napr. posledný júnový týždeň t.j. 27. - 28.6. Následne by sa upravili aj semestre a to 16.6 - 10. 7. a 11.7. - 31.7. Augustový turnaj aj semester by ostali normálne.
    Pre vrtákov, robím to z dôvodu, že začiatkom júla si ľudia plánujú dovolenky a nemôžu sa zúčastniť turnaja (netýka sa to mňa). Vďaka za názory...

    Odpovedať

  • Dátum: 10.06.2009 Vložil: LuboP

    Titulok: Re:turnaj v Ladomeri

    ja si osobne myslim ze je to dobry napad, je to pohyblivejsie ako cely jul na jeden semester.. viac casu na treningy pre Ladomer OPEN.. termin turnaja mi nevadi, dufam ze sa mi podari prist bo velmi chcem ale to uz sa rozhodnem az ked budem vediet ci ide hrat aj RF... :)) hehehe.. respect man!! ..ciele su jasne!! nech nam len pocasie praje :)) ..este by sa mohlo pridat viacej ludi bo moj nazor samotny asi velmi nezatazi.. :)) vivat tennis!!! :)) .stop.

    Odpovedať

  • Dátum: 29.05.2009 Vložil: Franco

    Titulok: Díky

    za pozitívne ohlasy, budem sa snažiť aj ďalej...
    Len nerozumiem, že čo mám začať požívať? Nejaké prášky si budem musieť asi začat pomaly zháňať, to máš pravdu :D

    Odpovedať

  • Dátum: 28.05.2009 Vložil: igor.valent67.gmail.com

    Titulok: Reakcia:

    Je to super.......
    Ďakujem Rado, že to všetko riadič a organituješ, inak by tu nebolo nič.
    Škoda,že nepožívaš, / inak to mohlo vyzerať///////////////////////
    Pokiaľ ide o deti, je to ok.
    PS: Je potrebné uvedomiť si, čo je budúcnosť pre nás všetkých..........

    Odpovedať

  • Dátum: 21.05.2009 Vložil: Lubomir

    Titulok: :D

    ..velmi sa mi paci ako sa to u nas v lige z roka na rok zlepsuje :)) ..stranka je akcna a Roger tiez!! :)) dobra praca Radoslav!! :)) ..este keby tak mal kazdy v profile fotku s tebou!!! :)) to by bola parada :)) ..najblizsie ked mi uz das konecne trening tak sa cvakneme, hehehe.. respect man!! :)) have fun and see you in the final :))

    Odpovedať

  • Dátum: 17.05.2009 Vložil: dendulik:D

    Titulok: nudimsa:D

    radoslav!!:d...co sme to vlastne vhrali??:D

    Odpovedať

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode