Fórum

  • Dátum: 09.09.2013 Vložil: Tony

    Titulok: Masters

    Ahoj Rado.
    Vzhladom na nové skutočnosti, o ktorých som v čase potvrdenia učasti na masters nevedel, (zápas na 1. set) Ruším svoju účasť na tomto turnaji. Tóno Matuška

    Odpovedať

  • Dátum: 16.09.2013 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Masters

    Tono ale bude sa hrat v skupinach, takze tych setov odohras viac a s roznymi supermi. Je to len pokus ako prilakat viac ludi, aby si kazdy co najviac zahral, myslim, ze drviva vacsina je zatial za tento system, uvidime co povedia po turnaji. Preco sa ti nepaci tento system??

    Odpovedať

  • Dátum: 20.09.2013 Vložil: Tony

    Titulok: Re:Re:Masters

    Nie nepáči. Nevyhovuje. Ked v sobotu robím do 10 hod. najskôr môžem prísť o 10:30 a to sú na jeden set v skupine zápasy odohraté. Navyše, takýto model hrania bol známi deň- dva pred turnajom. Na budúci rok sa určite zúčastním.

    Odpovedať

  • Dátum: 21.09.2013 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Re:Re:Masters

    Súhlasím, že počas roka by sa pravidlá nemali meniť ale o víťazovi je už rozhodnuté, takže toto je možnosť vyskúšať si, či to môže byť takto budúcu sezónu.
    Dobre vieš, že keď sa dá viem tie zápasy podržať a navyše pri účasti 20 ľudí bol plán ukončenia skupín o cca. 16.00, každý by si zahral minimálne 4 sety.

    Odpovedať

  • Dátum: 19.06.2013 Vložil: Franco

    Titulok: pre DJ

    Ak vieš, že máš ísť na dovolenku daj mi vedieť a ja to dám na net, aby sa vedeli tvoji súperi zariadiť, prednedávnom to tak urobil Janko Láska a myslím, že s tým nebol žiadny problém. Ide o to, aby hráči v rebríčku mali záujem hrať a nie čakať, že im niekto zavolá.
    No a trojtýždňové kolo je na to, aby si mohol zahrať každý týždeň jeden zápas, lebo ja osobne by som nechcel hrať všetky 3 v poslednom týždni..

    Odpovedať

  • Dátum: 28.03.2013 Vložil: Franco

    Titulok: k pravidlám

    Ešte by som doplnil jednu vec. Často sa ma pýtate, že čo s tými, ktorí nedvíhajú mobil. Najjednoduchšie je poslať SMS s výzvou. Určiť 3 dni, v rámci ktorých máte možnosť odohrať zápas. Vyzvaný sa musí ozvať a dohodnúť presný čas a podrobnosti zápasu. Ak sa do vypršania 3. výzvy neozve, máte právo nahlásiť skreč. Toť vsjo.

    Odpovedať

  • Dátum: 30.03.2013 Vložil: Tony

    Titulok: Re:k pravidlám

    Ahoj Rado.
    Toto by malo byť aj v pravidlách, hlavne to, že vyzvaný sa musí ozvať a dohodnúť presný čas a podrobnosti zápasu.

    Odpovedať

  • Dátum: 05.04.2013 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Re:k pravidlám

    OK, dopisem to tam nech to mame kompletne.

    Odpovedať

  • Dátum: 28.03.2013 Vložil: Tony

    Titulok: rebricek

    Rado, aký je to krajný prípad?

    Odpovedať

  • Dátum: 28.03.2013 Vložil: Franco

    Titulok: Re:rebricek

    Krajný prípad (po vypršaní prvého týždňa) je myslený tak, že vyššiepostavený hráč sa môže pokúsiť o navrhnutie termínu zápasu. Pokiaľ však nemá záujem s dotyčným z ľubovoľného dôvodu hrať, má právo si napísať skreč a nemusí ho vôbec kontaktovať. Myslím si, že týždeň je dosť na to, aby sa nižšiepostavený ozval. V opačnom prípade záleží len na dobrej vôli toho druhého, či zápas vôbec odohrá. A tí, ktorí budú chcieť skutočne hrať sa určite dohodnú.

    Odpovedať

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Tvorba webu zdarmaWebnode