Fórum

  • Dátum: 26.02.2015 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Pravidla

    Veď daj Tony s čím nesúhlasíš, ešte nejaké úpravy zrejme budú. Je dosť možné, že štvorhrová liga sa nerozbehne a ten ELO rebríček bude spoločný aj pre dvojhru aj štvorhru.

    Odpovedať

  • Dátum: 26.02.2015 Vložil: Tony

    Titulok: Re:Re:Pravidla

    Hráč, ktorý sa dobrovolne odhlási z rebríčka, by mal byť pri opätovnom zaradení do rebrícka zaradený na miesto, ktoré mi prislúcha podla bodového zisku. Za skreče odratávať polovicu bodovéo zisku. Za 5 skrečov, alebo neodohratých zápasov v sezóne dočasné vyradenie z rebríčka, po ďalších troch definitívne vyradiť. Skreč nepovažovať za odohratý zápas z hľadiska výberu miesta zápasu. Dočasné vyradenie z rebíčka pre skreče,alebo neodohraté zápasy pokuta 5 eur. Jedno kolo na tri týždne tri zápasy bolo optimálne. To len tak narýchlo.

    Odpovedať

  • Dátum: 27.02.2015 Vložil: Tony

    Titulok: Re:Re:Re:Pravidla

    Za skreše odratat polovicu bodoveho ohodnotenia nie zisku. Sory.

    Odpovedať

  • Dátum: 06.02.2015 Vložil: Rasťo

    Titulok: Pravidlá

    S pravidlami súhlasím a ten 4-hrový turnaj na pobavenie je skvelý nápad.

    Odpovedať

  • Dátum: 03.09.2014 Vložil: Tony

    Titulok: Tenisova liga

    Tenisová liga je začiatok konca amatérskeko súťažneho tenisu.

    Odpovedať

  • Dátum: 04.09.2014 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Tenisova liga

    Tvoj nazor ti neberiem, ale nemas pocit, ze ten koniec sa akosi blizi za sucasneho stavu? Porovnaj pocet hracov v rebricku za posledne roky.. Starneme a viem, ze ludia by radi hrali aj stvorhry. Slabsi hraci nechcu hrat s lepsimi, nechodia na turnaje (vynimka tohtorocna Lutila). Som otvoreny akemukolvek rieseniu situacie, alebo mas naozaj pocit, ze takto je to ok? Preco si myslis, ze je to koniec tenisu..

    Odpovedať

  • Dátum: 05.09.2014 Vložil: Tony

    Titulok: Re:Re:Tenisova liga

    Tvoj nazor ti neberiem, ale nemas pocit, ze ten koniec sa akosi blizi za sucasneho stavu? SÚHLASÍM

    Porovnaj pocet hracov v rebricku za posledne roky..RAPÍDNE KLESAJÚCI TREND.
    Starneme BOHUŹIAĹ a viem, ze ludia by radi hrali aj stvorhry LUDIA ANO, ALE ĆI AJ HRÁČI ?. Slabsi hraci nechcu hrat s lepsimi, nechodia na turnaje (vynimka tohtorocna Lutila). SILNEJŠI TIEŽ NECHCÚ HRAŤ SO SLABŠIMI.Som otvoreny akemukolvek rieseniu situacie, alebo mas naozaj pocit, ze takto je to ok? REBRÍČEK JE SPRAVODLIVEJŠÍ Z HLDISKA SILY JEDNOTLIVÝCH HRÁČOV, SKRESLUJÚ HO VŠAK SKREČE A NEHRATÉ ZÁPASY Preco si myslis, ze je to koniec tenisu.. NIE TENISU AKO TAKÉHO, ALE SÚŤAŽNÉHO TENISU. A LIGA OHRANIČENÁ 24 HRAČMI, BEZ MOŽNOSTI PRIHLÁSIŤ SA OD DRUHÉHO KOLA A POD. JE TOHO VEĽA.


    Odpovedať

  • Dátum: 06.09.2014 Vložil: Franco

    Titulok: Re:Re:Re:Tenisova liga

    SILNEJŠI TIEŽ NECHCÚ HRAŤ SO SLABŠIMI.
    Kedze obojstranne nechcu hrat lepsi so slabsimi je podla mna nevyhnutne ligu rozdelit.
    REBRÍČEK JE SPRAVODLIVEJŠÍ Z HLADISKA SILY JEDNOTLIVÝCH HRÁČOV, SKRESLUJÚ HO VŠAK SKREČE A NEHRATÉ ZÁPASY
    Suhlasim, system je dobry..a tie skrece ho ani tak neskresluju ako oberaju tych hracov, ktori chcu hrat o moznost s niekym si zahrat. Mojim cielom je spravit organizovanu sutaz pre tych CO CHCU NAOZAJ HRAT ostatni mozu hrat aj raz za mesiac len tak s hocikym. Preto chcem aj ako pises ohranicit ligu na uzky pocet hracov, ktori maju zaujem hrat. Ostatni budu hrat B ligu, pripadne treba navrhnut iny system (napriklad A Liga, ostatni klasicky rebricek ako nahrada B Ligy)... Ale naozaj, ak nikomu nevadi, ze mu super niekedy zapas skrecuje, a celu sezonu hrava s uzkym okruhom hracov je rebricek idealny a najlepsie odzrkadluje schopnosti jednotlivych hracov.

    Odpovedať

  • Dátum: 11.02.2014 Vložil: Olík

    Titulok: štartovné

    navrhujem zvýšiť cenu štartovného na 20€. Rado si to za svoju prácu s rebríčkom určite zaslúži!

    Odpovedať

  • Dátum: 15.02.2014 Vložil: Franco

    Titulok: Re:štartovné

    Cením si, že vieš ohodnotiť moju robotu, ale ja budem spokojný keď mi všetci dajú v termíne tých 10€.

    Odpovedať

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Mgr. FRANCISTY Radoslav - tenisový tréner s licenciou

0908 252 787

© 2008-2024, všetky práva vyhradené

Tvorba webu zdarmaWebnode