Kniha návštev

Dátum 16.01.2018

Vložil Hercullessoss

Titulok Webstránka

Odpovedať

Celkom vydarená webstránka :)

Dátum 04.03.2015

Vložil Franco

Titulok Dáta

Odpovedať

Keďže bol zrušený webhosting kde sme mali uložené dáta, musel som prejsť na nový. Týka sa to hlavne archívu, čiže komplet všetky výsledky a rebríčky + všetky štatistiky hráčov. Ak náhodou nájdete stránku, ktorá nefunguje, kontaktujte ma, aby som to vyriešil.

Dátum 03.03.2015

Vložil Tony

Titulok Archív

Odpovedať

Rado, zablokovalo Ti archív.

Dátum 03.03.2015

Vložil Franco

Titulok Re:Archív

Odpovedať

Dik, no to je trosku pruser.. Budem na tom robit.

Dátum 27.02.2015

Vložil Franco

Titulok K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

1. Hráč, ktorý sa dobrovolne odhlási z rebríčka, by mal byť pri opätovnom zaradení do rebrícka zaradený na miesto, ktoré mi prislúcha podla bodového zisku.

NESÚHLASÍM, PRETOŽE HRÁČI BY KALKULOVALI PRI DOČASNOM ODHLASOVANÍ Z REBRÍČKA. HRÁČ SA NAHLASUJE DO REBRÍČKA S TÝM ŽE CHCE PRAVIDELNE HRAŤ NEVIDÍM DOVOD NA "DOBROVOĽNÉ ODHLASOVANIE". AK NECHCE PRAVIDELNE HRAŤ MÁ MOŽNOSŤ HRAŤ ELO REBRÍČEK.

2. Za skreče odratávať polovicu bodovéo ohodnotenia.

TO SME UŽ MALI, NEHRÁVALO BY EŠTE VIAC ĽUDÍ AKO TERAZ AK BY SA IM BODY EŠTE AJ ODRÁTAVALI.

3. Za 5 skrečov, alebo neodohratých zápasov v sezóne dočasné vyradenie z rebríčka, po ďalších troch definitívne vyradiť.

NIE ZLÝ NÁPAD, RÁTALI BY SA TAM AJ ZÁPASY "NEHRALI" PRETOŽE TIE MOŽU BYŤ ZAPRÍČINENÉ AJ ZLÝM POČASÍM. TROŠKU ZLOŽITÉ NA KONTROLOVANIE.

4. Skreč nepovažovať za odohratý zápas z hľadiska výberu miesta zápasu.

TENTO BOD JE V PRAVIDLÁCH (Systém hrania bod B)

5. Dočasné vyradenie z rebíčka pre skreče,alebo neodohraté zápasy pokuta 5 eur

KTO BY PLATIL ZA TO ŽE NEHRÁ V REBRÍČKU (BOLI TAKÍ ČO NEZAPLATILI ANI ŠTARTOVNÉ PRI VYRADENÍ PO DRUHOM KOLE).

6.Jedno kolo na tri týždne tri zápasy bolo optimálne.

NIEKTORÍ NESTÍHALI ANI TO, INÝM BOLO MÁLO PRETO DÁVAM MOŽNOSŤ ODOHRAŤ V PRIEBEHU MESIACA EŠTE ZÁPASY DO ELO REBRÍČKA A URČÍŠ SI SÁM KOĽKO CHCEŠ ODOHRAŤ ZÁPASOV.

Dátum 27.02.2015

Vložil Franco

Titulok Re:K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

Ešte som zabudol, tvoj návrh Tony vnímam ako fakt, že chceš oddeliť od rebríčka (po novom Champions race) tých čo nechcú pravidelne hrávať. O to sa práve snažím vytvorením ELO rebríčka, kam sa môžu hlásiť všetci sviatoční hráči. Naozaj už potom nerozumiem tomu, že sa niekto prihlási do Champions race a bude robiť skreče, keď sem tam môže hrať aj v ELO rebríčku a s kým bude on chcieť.
Inak keby bolo na mne Champions race by sa nebodovalo a slúžilo by len na nažrebovanie 3 súperov (pre tých čo by chceli pravidelne hrávať a nechcú si hladať súperov). Body by boli len v ELO rebríčku tak ako to funguje v ATP, tam je rebríček dlhodobý nie len z aktuálnej sezóny.

Dátum 27.02.2015

Vložil Tony

Titulok Re:Re:K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

Ešte by možno pomohlo, ak by skrečovatelia dostali raketou medzi nohy ( muži ), pri vyhlasovani vysledkov na turnajoch(vo Vieske, Lutile, Žiari) Aspoň by boli fanfáry.
Máto len jednu nevýhodu - každým rokom by boli o oktávu vyššie. Ženy by sme využili ako zberačky loptičiek. Samozrejme v adekvátnom oblečení.

Dátum 28.02.2015

Vložil Tony

Titulok Re:K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

A teraz trochu vážnejšie. Za minulú sezónu bolo neodohraných až jedna tretina zápasov. Nie sú v tom zarátané vymyslené výsledky. Boli hráči ktorí sa prihlásili a neodohrali ani jeden zápas, alebo hráči, ktotí mali viac skrečov ako odohraných zápasov. Preto si myslí, že skreče, by mali byť postihovane prísnejšie.

Dátum 01.03.2015

Vložil Franco

Titulok Re:Re:K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

Ja si myslím, že tento problém vyrieši ELO rebríček:
1. Tebe bude jedno, že vyhráš skrečom (body máš) a ak máš zápasový deficit môžeš vyzvať kohokoľvek do ELO rebríčka.
2. Myslím si, že sviatoční hráči sa nebudú tlačiť do Champions race ak nebudú mať čas pravidelne hrávať. Ak sa aj prihlásia a budú skrečovať budú vyradení, a ak sa aj po dočasnom vyradení vrátia naspäť a budú opäť robiť skreče tak to sa už bude musieť riešiť na príslušnej odbornej klinike.
Naozaj som nad tým dlho rozmýšlal a takýto systém bude jediné riešenie, aby si každý k svojej spokojnosti našiel ten svoj systém na súťažný tenis.

Dátum 01.03.2015

Vložil Tony

Titulok Re:Re:Re:K návrhu pravidiel od Tonyho

Odpovedať

Absolútny súhlas s bodom 2. To vyradenie z rebríčka navrhujem už po celkových piatich skrečoch resp. "nehrali" v sezone s odporúčaním príslušného odborníka na odbornej klinike.
K bodu 1.Mňa osobne neteší výhra skrečom.